Осушувачі повітря Celsius - найдоступніші осушувачі побутового і напівпромислового сегменту

Осушувачі повітря Celsius для побутового та напівпромислового рівня представлені серіями Celsius OL, Celsius PD, Сelsius AD, Сelsius DH.


Вологе повітря - основна причина руйнування поверхонь в приміщеннях, появи корозії, пошкодженні продукції і утворення цвілі. Осушувач повітря - прилад, який видаляє зайву вологу з приміщення. Він працює по принципу конденсації, який базується на властивості повітря позбавлятися вологості при охолодженні. В охолодженому повітрі зайва волога випадає у вигляді конденсату. Накопичений конденсат збирається в спеціальний бак або виводиться в каналізацію. Агрегат повертає осушене повітря назад, тим самим знижуючи рівень вологості до встановленого значення. Завдяки функції іонізації повітря знезаражується і створюються комфортні умови для життєдіяльності людей.

Сучасні технології дають змогу не втручатися в роботу приладу. Для цього осушувач має гигрометр, який слідкує за рівнем вологості в приміщенні, а показники температури, вологості, режиму роботи виводить на дисплей. Користувач налаштовує включення гигрометру при високій вологості і відключенні його при нормальному стану повітря.

Побутові осушувачі серії Celsius OL та Celsius PD найчастіше купують мешканці приватних будинків, але останнім часом вони користуються попитом і для квартир. Осушувач в побуті допоможе уникнути підвищеної вологості у спальні, дитячій кімнаті, душовій кімнаті і басейні, дачному будинку та підвалі.

Моделі осушувачів Сelsius DH і Сelsius AD належать до лінійки полупромислових. Вони використовуються в саунах та басейнах середньої площі, в складських приміщеннях, підвалах, на невеликих підприємствах.


На сьогодні це найефективніші осушувачі, які не потребують додаткового монтажу. Вертикальна орієнтація корпусу, компактні розміри, приємний дизайн дозволяють використовувати прилад в різних за площею приміщеннях. Управління приладом здійснюється за допомогою кнопок на сенсорному екрані.


При наповненні контейнера водою, осушувач вимкнеться. Але якщо приєднати шланг до каналізації, забезпечивши постійний відвод води, робота приладу буде безперебойною.

У переважній більшості рівень вологості повітря у сучасних приміщеннях досить часто виявляється занадто високим. Позбутися зайвої кількості вологи в повітрі допоможуть осушувачі повітря Celsius.