Dimplex - володар вогнища

Електрокаміни Dimplex легко перетворюють вітальню, спальню або кабінет на острівець душевного спокою. Ви можете спостерігати мальовничий спектакль вогню, повністю занурившись у свої мрії.

Різноманітність моделей ірландської компанії Dimplex дає можливість підібрати камін до будь-якого інтер'єру. Створюючи імітацію вогню, камін стає центром уваги, головною родзинкою кімнати. Полум'я всередині електричного вогнища дуже реалістичне незалежно від того, яка технологія використовується.


Каміни в інтер'єрі кімнати завжди виглядають вишукано і стильно, до того ж вони є не тільки оригінальним декоративним предметом, а й можуть виконувати роль опалювального елемента. В залежності від дизайну вашої кімнати, ви можете вибрати класичний англійський камін або в стилі HiTech.

Для прихильників класики з елементами англійського стилю Dimplex може запропонувати електрокамін Dimplex Albany Suite, який буде займати центральне місце в інтер'єрі вітальні. Модель Albany Suite може бути встановлена в невеликій кімнаті, виконаній в нейтральних пастельних тонах. Dimplex Albany буде також вдалим рішенням для невеликого заміського будинку, де створить атмосферу душевної бесіди за чашкою чаю.


Домінуючим акцентом в інтер'єрі, створеному в стилі мінімалізм, стане електрокамін Dimplex Ignite XLF100. Він буде доречним в приміщенні, яке виконує функції вітальні і столової. Такому стилю властива елегантна простота, багато світла, відсутність нефункціональних деталей. При цьому кімната залишається затишною та привабливою завдяки використанню каміну з простою та лаконічною формою.


Модною тенденцією в сучасному інтер'єрі залишається відмова від міжкімнатних дверей та стін, об'єднання в один великий простір. Всього в приміщенні такого стилю можуть бути присутні не більше п'яти відтінків - наприклад, чорний, сірий, червоний або синій. Дуже важливо робити акцент на контрасті, який можна досягти за допомогою предметів декору. Для цього якнайкраще підійде модель електрокаміну Dimplex Chesford, особливість якого в дивовижному ефекті об'ємного полум'я.


Поєднання класики та сучасності - улюблений прийом багатьох дизайнерів. Змішування різних стилів між собою, створення незвичних і при цьому дуже гармонійних комбінацій стає все більш вдалим рішенням при оновленні дизайну приміщень. Класичний камін Dimplex Bingham буде виглядати дуже цікаво в сучасному форматі. Електрокамін Dimplex Bingham має великі розміри топки і призначений для втілення самих сміливих дизайнерських конструкцій. Адже його можна повісити на стіну, встановити на підлозі в спеціальній ниші або порталі. Особливістю цієї моделі є скляне обрамлення вогнища з трьох сторін. Тепер ви можете насолоджуватися неймовірно реалістичним полум'ям з будь-якої точки приміщення.


Комфорт в домі складається з багатьох деталей, але головною прикрасою залишається камін від Dimplex. Велика різноманітність моделей дозволяє вибрати найбільш привабливу для вашого інтер'єру.