Генератори озону від GreenTech і EcoSystems

Сьогодні для людини як ніколи актуальними є питання здоров'я і гарного самопочуття всієї родини. Кисень, яким ми дихаємо, становить основу життя на Землі. Активний кисень - це озон, який утворюється з кисню за допомогою іонізації і високовольтного електричного розряду. Озоновий шар відіграє виняткову роль в житті нашої планети, захищаючи нас від згубного інфрачервоного випромінювання сонця, не даючи теплу переміщатися в космос. Метод озонування широко застосовується для очищення повітря, обробки води, очищення організму, а також для збереження овочів і фруктів. У світі давно визнано, що озон є ефективним дезінфікуючим агентом. Озон знищує шкідливі бактерії в 10 разів ефективніше ультрафіолетових променів і діє в 1000 разів сильніше за хлор.

В основу приладу озонатора, створеного компанією EcoSystems, впроваджені новітні технології. З його допомогою можна здійснити дезінфекцію. усунути неприємні різкі запахи, обробити продукти, наситити киснем повітря, знищити грибок. Повітря, яке виходить з озонатору, містить молекули кисню, що мають не два атома кисню, а три. Цей третій атом - дуже нестабільний і хімічно активний. При зустрічі з будь-якою іншою молекулою органічного походження він до неї приєднується. А так як кисень є найсильнішим в природі окислювачем, то приєднуючись до молекули, він її окисляє, що призводить до її руйнування.

Одна з корисних функцій озонатора від EcoSystems - усунення шкідливих органічних і хімічних речовин з продуктів харчування. Озонування продуктів - це екологічно чистий спосіб підготовки їх до вживання. Озон володіє знезаражувальною властивістю по відношенню до збудників хвороб. Саме тому рекомендується використовувати озонатор в житлових приміщеннях.

В каталозі компанії розміщено широкий асортимент моделей озонаторів EcoSystemsОзонатори GreenTech - це системи очищення повітря, які об'єднали в собі 5 технологій. Система обладнана дуже потужним однополярним іонізатором, який випромінює потік негативних іонів з верхньої частини пристрою. В такий спосіб вони потрапляють в приміщення і здатні знижувати кількість дрібнодисперсних частинок, які через дихальні шляхи людини можуть потрапити в легені і вплинути на здоров'я.

Друга технологія, втілена в цьому приладі - це пульсуюча іонізація. Дуже глибоко всередині приладу знаходиться антена, яка випромінює довгі пульсуючі хвилі. Ці хвилі, в свою чергу, здатні викликати зміни дрібнодисперсних частинок, внаслідок чого, вони починають вібрувати і рівномірно розподілятися по простору всього приміщення. Це дозволяє знижувати кількість дрібнодисперсних частинок в радіусі дії приладу.

Третя технологія - це озон, який виробляється в невеликій кількості. Варто зауважити, що навіть невеликий рівень подачі озону є дуже ефективним і має високу здатність зменшувати запахи. За допомогою комп'ютерної панелі управління можна регулювати рівень подачі озону таким чином, щоб він залишався низьким відповідно до стандартів безпеки, встановленими закладами охорони здоров'я. В результаті прилад може зменшувати неприємні запахи і підтримувати чистоту і свіжість нашого оточення як в природному середовищі.

До того ж, пристрій обладнаний опцією установки режиму санації. Цей режим генерує вищий рівень озону в приміщенні, коли в ньому відсутні люди. Це допомагає досягти більш високого рівня ефективності усунення застарілих проблем: запахи тварин, які глибоко в'їлися в килим, або після хвороби когось із членів сім'ї, прилад може бути установлений в кімнаті для знешкодження вірусів.

П'ята, найбільш важлива технологія, втілена в приладі, технологія фотокаталітичної оксидації. Це та сама технологія, яка використовується NASA на орбітальних космічних станціях. Дана технологія здатна забезпечити руйнування хімічних сполук, які виявляються в середовищі закритих приміщень. Вона дозволяє здійснювати окислення шляхом створення гідоксидів, гидропероксидів, які вбивають цвіль, бактерії і віруси. Технологія фотокаталітичної оксидації дозволяє зменшити необхідність подачі свіжого повітря, і, таким чином, допомагає енергозбереженню.

Унікальний прилад, який об'єднує так багато прекрасних технологій, здатний піклуватися про простір площею до 300 кв.м, що цілком достатньо для великого будинку. При цьому пристрій портативний, його легко можна розміщувати в різних зонах будинку.

Каталог компанії пропонує широкий асортимент озонаторів від бренду GreenTech.