Кондиціонери Haier Flexis Inverter: особливості та переваги

У 2019 році компанія Haier презентувала нову інверторну серію кондиціонерів Flexis в дизайнерському корпусі, яка доступна у білому і чорному кольорі. Нова серія Haier Flexis Inverter наділена технічними особливостями та перевагами, які вигідно виділяють її серед аналогічних моделей конкурентів в даному ціновому сегменті.

Незаперечною перевагою є простота конструкції і технічного обслуговування, що служить запорукою надійності і довговічності системи під час експлуатації.

Інверторний принцип управління компресором допомагає домогтися кращої енергоефективності. Кондиціонер працює плавно і тихо, при цьому споживаючи на 20-30% менше електроенергії, ніж кондиціонери без інвертора. Для використання кондиціонера в режимі обігріву при зовнішній температурі до мінус 25 градусів передбачено додатковий підігрів піддону і спеціальна програма інтелектуального відтаювання.

Двоступеневий спіральний компресор зовнішнього блоку є серцем системи кондиціонування. Саме він сприяє циркуляції хладагента. Його роль полягає у всмоктуванні з випарника парів низької температури (і тиску) і стиснення їх до високої температури (і тиску). Після цього пари високої температури переходять в конденсаторі в рідку фазу. Конденсатор робить це за допомогою відводу в атмосферу тепла парів високої температури. Частина рідини високої температури надходить в розширювальні пристрої і перетворюється в двофазну суміш (пар і рідина) низької температури. У випарнику ця суміш переходить до первісного стану шляхом відведення тепла від середовища, яка охолоджується. Далі дуже важлива робота терморегулюючого вентиля, тому що він є регулятором ступеня заповнення випарника. Терморегулюючий вентиль здійснює регуляцію подачі холодоагенту, підтримуючи на виході випарника майже постійний перегрів.

Таким чином, кондиціонери серії Flexis Inverter мають вбудований терморегулюючий вентиль (ТРВ), який автоматично регулює об'ємні витрати хладагента відповідно до зміни навантаження і заданої температури в приміщенні.

Залежно від обраного температурного режиму, кондиціонер обирає спосіб обдування. Вертикальні і горизонтальні жалюзі в процесі розкачування розподіляють повітряний потік в 11 напрямках. Так досягається рівномірний розподіл повітря по всій площі та об'єму приміщення.

Кондиціонер FLEXIS також має функцію Super QUIET, яка автоматично налаштовує такі параметри, як швидкість вентилятора і частота компресора, щоб знизити рівень шуму навіть нижче 16 дБ.

Виробник комплектує кондиціонер Haier Flexis Wi-Fi приймачем, який перетворює його на інтерактивний пристрій. Встановивши програмний сервіс Haier Cloud, легко налаштувати кондиціонер за допомогою смартфона. Програма управління Haier Smart Air встановлюється під Андроїд або IOS.

У режимі "СОН" кондиціонер самостійно налаштовується на роботу в економічному режимі для створення комфортного мікроклімату. В режимі охолодження кондиціонер перші дві години піднімає температуру на 1 градус, з інтервалом в одну годину. Потім фіксує її, і через шість годин роботи відключається. При роботі на обігрів, кондиціонер в першу годину роботи підніме температуру повітря на 2 градуси. Далі, протягом години, знижує її на тих же 2 градуси, і знову піднімає на 1 градус. Через шість годин роботи - відключається.

Нова серія інтелектуального обладнання оснащена еко-датчиком, який охоплює площу до 8 метрів і аналізує зону під кутом 120º, дозволяючи виявляти присутність, положення і руху людей в цьому місці. Таким чином, він оптимізує повітря у всій кімнаті. У разі відсутності людей в приміщенні кондиціонер переходить в режим енергозбереження через 20 хвилин.

Сучасні інверторні кондиціонери Haier економічніші в обслуговуванні, споживають менше електроенергії. Враховуючи просту установку та налаштування кондиціонера Haier, ним можна користуватися відразу після покупки.

Нові моделі серії Flexis Inverter представлені в каталозі компанії: