Mitsubishi Electric - зміни на краще вже сьогодні

Японська корпорація Mitsubishi Electric - це всесвітньо відомий виробник електричного та електронного устаткування, систем кондиціонування повітря преміум-класу для побутового, комерційного та промислового застосування.

Більше 125 років тому Ятаро Івасаки орендував 3 пароплава і заснував компанію Tsukumo Shipping Co. Протягом кількох наступних років компанія успішно розвивалася, і в 1874 році її назва змінилася на Mitsubishi Steamship Co. До цього часу флот налічував вже 30 суден.

У 1890 р президент компанії Яносуке Івасаки викупив у японського уряду покинуту ділянку площею 35 гектарів неподалік від імператорського палацу. В той момент ділянка обійшлася компанії в суму, еквівалент якої зараз дорівнює 1 мільярд доларів. В даний час цей район Маруноучі є одним з найдорожчих і престижних в Токіо.

Всесвітньо відома торгова марка Міцубісі виникла з злиття фамільних гербів засновників. Міцубісі в перекладі означає "три діаманти" (Міцуї - 3, бісі - алмаз).

Історія розвитку кліматичного напряму в корпорації почалася з виробництва побутових вентиляторів в 1921 році, коли від Mitsubishi Shipbuilding Company відокремилась розташована в м. Кобе фабрика, яка виробляла електромотори для океанських суден. Нова компанія отримала назву Mitsubishi Electric Corporation.

У тому ж році компанія вийшла на ринок побутового електрообладнання. Протягом наступних 10 років Mitsubishi Electric виграла ряд великих контрактів, включаючи створення електричних підстанцій для японських залізниць.

У 1930 році Mitsubishi Electric приступила до створення, встановлення та обслуговування ліфтів і ескалаторів, а також виробництва обладнання для електростанцій. Компанія продовжувала швидко рости і розширювати сфери своєї діяльності. До 1960 року вона була одним з найбільш інноваційних і диверсифікованих в Японії виробників електричного обладнання. На початку 60-х років, задовго до того, як стан екології перетворився на серйозну проблему для всього людства, Mitsubishi Electric приступила до роботи над технологіями, головний акцент яких базувався на дбайливому ставленні до навколишнього середовища.

Протягом наступних двох десятиліть діяльність компанії вийшла за рамки Японії. В цей же час Mitsubishi Electric зарекомендувала себе як піонер в області розробки комп'ютерів, систем кондиціонування, автомобільної електроніки, супутників, що живляться від сонячних батарей, а також атомних електростанцій.

Починаючи з 1980 року і до сьогодні, Mitsubishi Electric з приголомшливою швидкістю вивела на ринки свої передові технології і продукти, які вносять вклад в розвиток суспільства, промисловості та кінцевих споживачів. Ці технології включають в себе перший в світі широкоформатний LED екран, що розміщується на спортивних аренах, найбільший в світі CRT телевізійний екран, перший в світі спіральний ескалатор, найшвидший у світі ліфт, антени, що дозволили створити першу в світі комерційну систему доступу в Інтернет на борту літака, що знаходиться в повітрі, і багато іншого.

Офіси та заводи Mitsubishi Electric розташовані в багатьох країнах світу


Nakatsugawa Works (Японія)

Завод Mitsubishi Electric Nakatsugawa Works (MELNAK) був побудований в 1943 році. Спочатку на ньому випускали військову продукцію. Зараз на заводі працює близько 1000 осіб, і виробляється різне вентиляційне обладнання. Завод має великий виставковий зал, в якому представлені майже всі зразки численної продукції, і наочно продемонстровані способи її застосування.


Shizuoka Works (Японія)

Підприємство Mitsubishi Electric Shizuoka Works відкрилося в 1954 році. Перші вироби підприємства - це продукт розкоші того часу - побутові холодильники. У ті роки вартість холодильника в 6 разів перевищувала рівень середньої заробітної плати в Японії. Зараз побутові холодильники Mitsubishi Electric є одними з найдорожчих і високотехнологічних в Японії. На даний час на заводі виготовляють побутові та напівпромислові системи кондиціонування повітря для японського і європейського ринків.

Air Conditioning & Refrigeration Systems Works (Японія)

 Завод Mitsubishi Electric Air Conditioning & Refrigeration Systems Works складається з двох підприємств, розташованих в містах Nagasaki і Wakayama. Wakayama Works виробляє мультизональні VRF-системи (зовнішні блоки і частина внутрішніх), а також холодильні машини (чиллери). Сильне враження справляє випробувальна лабораторія заводу, яка представляє собою величезний цех з безліччю потужних кліматичних камер. Цілодобово лабораторія проводить різноманітні тести і випробування: перевірка нових моделей, тестування компонентів, а також контроль зносу систем в процесі прискорених випробувань робочого ресурсу.

Mitsubishi Electric Air Conditioning Systems Europe Ltd. (Великобританія) 

Завод Mitsubishi Electric Air Conditioning Systems Europe Ltd. - одне з наймолодших підприємств Mitsubishi Electric, засноване в 1994 році в Шотландії в місті Лівінгстон. Підприємство виробляє затребувані на європейському ринку напівпромислові системи з внутрішніми блоками канального і касетного типу.

Mitsubishi Electric Consumer Products Co., Ltd. (Таїланд)

Завод Mitsubishi Electric Consumer Products Co., Ltd. розташований в Таїланді недалеко від Бангкока. Підприємство було засноване в 1989 році і зараз має один з найбільш високотехнологічних складальних конвеєрів. Довгий час завод виробляв спліт-системи побутової серії, досягши межі виробничої потужності в 1 мільйон систем в рік. Зараз потужність заводу збільшена за рахунок будівництва нового цеху, і з 2007 року завод почав виробляти значну частину напівпромислового ряду кліматичних систем Mitsubishi Electric.


Siam Compressor Industry Co., Ltd. (Таїланд)

 Завод компресорів Siam Compressor Industry Co., Ltd. був заснований 25 травня 1990 року в Таїланді. Підприємство виробляє ротаційні і спіральні компресори Mitsubishi Electric, що користуються відмінною репутацією серед виробників кондиціонерів. Виробничі потужності дозволяють не тільки постачати завод кондиціонерів Mitsubishi Electric Consumer Products (Thailand) Co., Ltd., а й продавати компресори як самостійний продукт. Нерідко на кондиціонерах інших виробників можна побачити з гордістю розташований великий логотип Mitsubishi Electric і дрібний напис під ним "compressor inside".

Філософія компанії Mitsubishi Electric в процесі розширення своєї глобальної присутності та розвитку новітніх технологій в різних сферах: від комп'ютерів до супутників, базується на сьоми основних принципах своєї діяльності: довіра, якість, технологія, соціальна відповідальність, гнучкість, охорона навколишнього середовища та зростання.

Корпоративний слоган Mitsubishi Electric "Changes for the better" ("Зміни на краще") стверджує прагнення компанії до постійних вдосконалень в процесі досягнення найвищих стандартів. Це гасло обіцяє створювати "краще завтра" для кожного з клієнтів. Творці кліматичної техніки постійно розвивають технології, сервіс і креативність, що закріплено в основних принципах філософії Mitsubishi Electric.