Мульти-спліт системи: переваги та критерії вибору

Комплексно вирішити проблему одночасного охолодження або обігріву кількох приміщень допоможе установка мульти спліт-системи. Таке кліматичне обладнання складається з одного зовнішнього блоку високої потужності і декількох, підключених до нього, внутрішніх блоків. Кількість внутрішніх блоків залежить від потужностей системи і може становити від двох до десяти штук. У приміщеннях можна встановлювати різні типи внутрішніх блоків: настінні, підлогово-стельові, канальні, касетні.

Основні переваги мульти-спліт систем

Компактність

Установка мульти спліт-системи може бути єдиним рішенням в тих випадках, коли відсутнє місце для розміщення декількох зовнішніх блоків.

Економічний режим енергоспоживання

У порівнянні із звичайними спліт-системами, мульти-спліт система споживає набагато менше електроенергії. Крім того, якщо при роботі задіюються не всі внутрішні блоки, то інверторна технологія сама подбає про регулювання енергоспоживання залежно від загального навантаження, яке надходить на зовнішній блок.

Мінімальний рівень шуму

Один працюючий зовнішній модуль буде працювати набагато тихіше, ніж кілька включених одночасно, хоч і меншої потужності.

Універсальність

Мульти-система допускає підключення внутрішніх блоків різного типу, в тому числі можна використовувати підстельові, канальні і настінні модулі

Індивідуальний мікроклімат в кожній кімнаті

Внутрішні блоки, розташовані в різних приміщеннях, мають власні пульти дистанційного керування, що дає можливість незалежно налаштовувати температуру в приміщенні.

Просте сервісне обслуговування

Майстру доведеться працювати тільки з одним зовнішнім модулем, що може бути особливо важливим, в тому випадку, якщо він встановлений на значній висоті.

Перед тим, як вибрати мульти-спліт систему для будинку, слід звернути увагу на важливі критерії вибору даного кліматичного обладнання.

Площа кондиціонування

Важливим параметром при виборі мульти-спліт системи є розмір приміщень. Для ефективного кондиціонування кімнат необхідно підбирати внутрішні блоки враховуючи площу обслуговування.

Потужність зовнішнього блоку

Щоб забезпечувати нормальну роботу всіх внутрішніх блоків необхідно розрахувати даний параметр. Насамперед варто визначитися з потужністю кожного з вузлів, передбачених для внутрішнього монтажу, оскільки вона залежить від розмірів конкретної кімнати. Далі визначається загальна кількість охолоджуваних приміщень або приміщень для обігріву, підсумовується потужність модулів, і, таким чином підбирається зовнішня частина. Умовно, один кіловат потужності системи відповідає 10 кв.м. охолоджуваного приміщення. Для точного розрахунку потужності мульти-спліт системи бажано звернутись до фахівців.

Продуктивність компресора

Компресор зовнішнього блоку повинен бути досить потужним, здатним здійснювати прокачку холодоагенту по довжині всієї траси.

Довжина траси

По можливості відстань між внутрішніми блоками і зовнішнім блоком має бути мінімальною, що дозволить знизити втрати потужності.

Функціональність мульти-спліт системи

Сучасні мульти-спліт системи наділені найважливішими функціями, наприклад, фільтрація і управління жалюзі. У комплектації кондиціонера може бути фільтр грубої очистки, який служить для затримки крупних частинок. Можуть бути присутніми також фільтри з функцією тонкого очищення, що забезпечують позбавлення повітря від токсичних сполук, неприємних запахів. На ринку кліматичного обладнання представлені мульти-спліт-системи, оснащені іонізатором повітря і системою антиалергенного або плазмового очищення.

Естетичний фактор

Вибрати мульти-спліт систему, у якій внутрішні блоки будуть гармонійно вписуватися в інтер'єр ваших кімнат, а зовнішній - не псувати фасад будинку, можна в каталозі нашої компанії.

Наша компанія, спираючись на накопичений досвід, пропонує ознайомитись з моделями кондициціонерів провідних виробників кліматичної техніки.

Протягом довгого часу Mitsubishi Electric і Daikin підтримують репутацію законодавця моди в сфері кліматичного обладнання. Саме завдяки їх ресурсам, досвіду та інноваційним технологіям, кліматична техніка з кожним днем стає все більш досконалою і ефективною.

Компанія Mitsubishi Electric для одночасного кондиціонування декількох приміщень пропонує використовувати зовнішні блоки з інвертором. Зовнішній блок MXZ-2D / 3D / 4D / 5D / 6C має компактну конструкцію і відрізняється низьким рівнем шуму і вібрацій. До його особливостей можна віднести теплообмінник з трубою, яка має внутрішню накатку, що покращує теплообмін і підвищує енергоефективність системи. Також енергетичну ефективність пристрою покращує застосування двигуна постійного струму.

У даній моделі закладена можливість автоматичної перевірки з'єднань трубопроводів і сигнальних ліній, а також автоматичної корекції в разі їх неправильного з'єднання.

В каталозі компанії можна вибрати мульти-спліт систему від Mitsubishi Electric:

Кондиціонери від бренду Daikin завжди відрізнялися надійністю, малошумністю, енергоефективністю. У мульти-системі Daikin до одного зовнішнього блоку потужністю від 5 до 9 Квт можливо підключити від 2 до 5 внутрішніх блоків класу Split і Sky, які можуть бути різного типу, продуктивності і встановлені в різних приміщеннях. Одночасно вони працюють тільки в одному режимі - охолодження або обігрів, але в кожному окремому приміщенні можна задати і підтримувати своє значення температури. Зовнішні блоки Daikin були розроблені спеціально, щоб витримувати суворі погодні умови, а надійні комплектуючі продовжать життя продукту на багато років.

Пропонуємо ознайомитись з технічними параметрами та функціональними особливостями модельного ряду мульти-спліт систем Daikin:Компанія Neoclima завжди стежить за останніми тенденціями на ринку кондиціонування. Зважаючи на запити покупців, компанія випустила серію зовнішніх блоків для мульти спліт-систем ERP -20 С, представивши широкий модельний ряд, наділений відмінним функціоналом, інноваційними розробками і високоякісними комплектуючими.

Серія Neoclima ERP відрізняється підвищеною енергоефективністю, а системи LAK і EXV дозволяють експлуатувати систему на охолодження при зовнішній температурі від -15 до + 50 градусів і на обігрів від -20 до + 24 С.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете пристрої для обслуговування до п'яти кімнат, а їх загальна площа покриття може досягати ста тридцяти п'яти квадратних метрів.Норвезький бренд Leberg зовсім недавно з'явився на українському ринку кліматичної техніки, але вже зарекомендував себе як висококласний виробник кондиціонерів. На кожному етапі виготовлення продукції фахівцями компанії відбувається ретельна перевірка якості, розробники компанії стежать за останніми тенденціями в створенні багатофункціональних кондиціонерів доступних за ціною.

Модельний ряд мульти спліт систем Leberg LBU має єдиний зовнішній блок і декілька внутрішніх. Серед переваг лінійки можна виділити наявність декількох пультів дистанційного керування для кожного внутрішнього блоку. Крім того, мульти-спліт системи обладнані датчиком, який вбудований в систему кондиціонування для компенсації перепадів температур між стелею і підлогою.

Ознайомитись з асортиментом мульти-спліт систем Leberg можна на нашому сайті:З інверторними мульти-системами GREE серії Free Match можна забезпечити рівномірне кондиціонування або підігрів повітря на об'єктах із середніми або значно великими площами. Оптимальний мікроклімат створює використання лише одного універсального зовнішнього блоку. При цьому можна не перевантажувати фасад будинку, і в порівнянні з установкою декількох звичайних спліт-систем, знижуються витрати на обслуговування кондиціонера. Комплектувати мульти-систему GREE Free Match можна як одним, так і двома-п'ятьма внутрішніми блоками в різних їх комбінаціях і типорозмірах.

У новій серії мульти-спліт систем Free Match розподіл холодоагенту між внутрішніми блоками здійснюється за допомогою блоків-розподільників, які відстежують і розраховують холодильне навантаження в кожному приміщенні в режимі реального часу і подають в це приміщення необхідну кількість холодоагенту. Блоки-розподільники мають компактні розміри і можуть бути розміщені під стелею в коридорі, коморі, балконі, тобто у приміщеннях, де не потрібний знижений рівень шуму.

Модельний ряд мульти-спліт систем від GREE можна подивитись на сайті нашого магазину:Вибрати мульти-спліт систему Cooper & Hunter - це значить стати власником надійного, функціонального, наділеного унікальними функціями обладнання. Мульти-спліт-системи серії NORDIK MULTI LIGHT є топовою лінійкою бренду Cooper & Hunter, тому до них пред'являються строгі вимоги щодо якості, реалізовані ще на самих ранніх стадіях проектування моделей, використанні тільки високоякісних комплектуючих при їх виробництві та контролю за якістю збірки.

Серія NORDIK MULTI LIGHT в нашому магазині представлена моделями:

При виборі мульти-спліт системи необхідно враховувати багато факторів для забезпечення показників комфорту. Якщо у вас виникнуть питання, Ви завжди можете звернутись до наших фахівців за консультацією по вибору обладнання, а також ми пропонуємо послуги з монтажу кліматичної системи.