Нові кондиціонери Samsung - високий рівень якості

Кондиціонери Samsung у користувачів завжди асоціюються з комфортним життям. Новинки, які надходять на ринок кліматичної техніки України, безперечно підійдуть для охолодження і обігріву житлових приміщень завдяки унікальним технологіям та сучасним інженерним рішенням. Вони здатні забезпечувати комфортну атмосферу в домі протягом всього року.

Настінний побутовий кондиціонер від Samsung серії Basic в режимі швидкого охолодження дозволяє досягти бажаної прохолоди в приміщенні за короткий проміжок часу. Це досягається за рахунок роботи компресора на максимальній потужності при підвищеній швидкості обертання вентилятора, даруючи порятунок від виснажливої спеки.

Кондиціонер Samsung AR5000HM забезпечений фільтром високої щільності (HD), який здатний поглинати пил і алергени та бактерії. Він видаляє мікроскопічні частинки пилу і інші забруднення, роблячи повітря чистим і свіжим.

Функція Good Sleep дозволяє налаштувати комфортабельну для сну температуру, забезпечуючи при цьому економію електроенергії та повноцінний сон. Good Sleep допомагає краще висипатися, збільшуючи тривалість фази глибокого сну за допомогою спеціально розробленого алгоритму зміни температури в приміщенні, а мінімальний рівень шуму - всього 19 дБ, гарантує спокійний сон.

Коли кондиціонер вимкнений, функція автоматичного очищення запускає вентилятор для видалення вологи з теплообмінника. Завдяки цьому він залишається сухим, що перешкоджає утворенню цвілі і розмноження бактерій.

Моделі настінних кондиціонерів Samsung серії Basic представлені на нашому сайті:

Унікальне технологічне рішення реалізовано в новій серії кондиціонерів AIRICE від Samsung. Впровадження 8-полюсного інверторного електродвигуна компресора - основа еволюції в технології Samsung Digital Invertor. Перевага 8-полюсного інверторного електродвигуна в порівнянні з 4-полюсним, дозволяє збільшити точність управління, зменшує навантаження на двигун і знижує використання електроенергії, зменшує вібрацію і шум зовнішнього блоку. Крім того, PowerBoost Technology разом з цифровим 8-полюсним інвертором значно зменшує час, необхідний компресору для досягнення максимальної кількості обертів при запуску. Таким чином режим бажаної прохолоди досягається швидше.

Завдяки використанню нового типу теплообмінників DURAFIN+ в новій серії настінних кондиціонерів від Samsung, вдалося зменшити розміри і вагу зовнішнього блоку, одночасно поліпшивши ефективність охолодження під час спеки і обігріву при низьких температурах зовнішнього повітря.

Купити кондиціонери Samsung AR5500 серії AIRICE можна в нашому магазині, попередньо ознайомившись з моделями:

Нова серія кондиціонерів Samsung GEO Wind Free inverter Wi Fi запам'ятається користувачам завдяки застосуванню "розумної технології" на основі штучного інтелекту. Нові інтелектуальні рішення дозволяють підвищити рівень комфорту в приміщенні, що обслуговується і збільшити енергоефективність системи кондиціонування.

Кондиціонер охолоджує повітря в приміщення поетапно. На першому етапі повітря швидко охолоджується, на другому - осушується для забезпечення оптимальної вологості, на третьому етапі підтримуються задані параметри мікроклімату.

Нова функція AI Auto Comfort дає користувачам можливість більш ефективно використовувати кондиціонер шляхом перемикання в найкращий режим, визначений за допомогою аналізу стану приміщення.

Управляти кондиціонером нової серії GEO Wind Free inverter Wi Fi можна віддалено, використовуючи додаток Samsung SmartThings App, який дозволяє користувачам включати і вимикати кондиціонер, перемикати режими, встановлювати графік роботи, а також відстежувати енергоспоживання. Завдяки голосовому помічнику Bixby від Samsung, управляти кондиціонером можна, диктуючи команди по телефону.

Вбудований датчик руху відстежує переміщення користувача по кімнаті, і, якщо бачить, що приміщення порожнє, може злегка знизити температуру повітря або переключитися в режим очікування.

Моделі кондиціонера AR9500 серії GEO Wind Free inverter Wi Fi представлені на сайті нашого магазину:

Новими моделями кондиціонерів Samsung серії GEO inverter WiFi легко керувати за межами будинку за допомогою мобільного додатку Smart Home. Налаштування цього додатка дає вам можливість дистанційно керувати функціями кондиціонера і планувати його роботу. Ця програма також надає вам інформацію в реальному часі про те, як кондиціонер працює, а також є можливість контролювати та обмежувати споживання електроенергії.

У настінних кондиціонерах Samsung AR7500 серії GEO inverter Wi Fi використовуються новітні інновації Samsung - нова система очищення повітря Samsung Virus Doctor. Моделі AR7500 усувають з повітря, яким ми дихаємо, пил, бактерії, деякі віруси і навіть цвіль. Кондиціонер очищає повітря одночасно з нагріванням і охолодженням.

Крім того, система фільтрації Neo Triple, що складається з фільтрів Full HD Filter і 3 CareFilter (HD 60), може утримувати 99% дрібних частинок пилу. Спліт-система Samsung серії AR навіть має індикатор фільтрації для полегшення обслуговування фільтра, який легко знімається і може бути очищений під проточною водою.

Кондиціонери GEO inverter WiFi AR7500 оснащені технологією Digital Inverter, яка економить енергію. Клас енергоспоживання A ++ в режимі охолодження і в режимі обігріву робить його одним з найбільш енергоефективних кондиціонерів. Щоб досягти цієї економії, були усунені чергування включення / вимикання компресора для швидкого охолодження або нагрівання перед стабілізацією температурного режиму. Індивідуальний економічний режим, призначений для регулювання температури теплої або прохолодної кімнати для однієї людини, також дозволяє економити за рахунок зниження потужності компресора та забезпечує оптимальний комфорт. Згідно з внутрішніми тестами, проведеними інженерами компанії Samsung, AR7500 споживає на 26% менше енергії, ніж звичайний кондиціонер, за дві години роботи.

Дизайн кондиціонера AR7500 вдосконалений розробниками з метою отримання більшого повітрозабірника, що в свою чергу покращує розподіл повітря в приміщенні.

Серія GEO inverter WiFi включає в себе наступні моделі:

Нові моделі кондиціонерів від Samsung інтегрують функції кліматичної техніки та очищувачів повітря, є енергоефективним обладнанням з оптимальним набором режимів роботи, які здатні задовольнити найвибагливішого споживача.