Новий рівень комфорту з Daikin URUSARA 7

Корпорація DAIKIN вперше в світі створила спліт-системи, що дозволяють управляти параметрами температури, вологості, свіжості, чистоти і рухливості повітря. Крім того, для підвищення вологості повітря кондиціонер витягує вологу із звичайного атмосферного повітря! Зовнішній блок кондиціонера осушує повітря, яке надходить ззовні, забираючи вологу, яка потім змішується з повітрям в приміщенні.

Чисте і зволожене повітря з кондиціонера FTXR-E, який можна придбати в нашому магазині, не накопичується у верхній частині приміщення, як при роботі побутового зволожувача, а рівномірно розподіляється по всьому простору шляхом конвективного перемішування. Такий спосіб гнучкого зволоження повітря фахівці DAIKIN назвали Ururu. На додаток до нього запропонований спосіб осушення повітря без зниження температури, названий Sarara (на відміну від осушення за допомогою звичайного режиму Dry). Ці два нові способи забезпечують підтримку відносної вологості повітря в найбільш комфортному діапазоні від 40 до 60%.

Для підтримки чистоти повітря в кондиціонері FTXR-E застосована схема двух стадійного очищення повітря - в зовнішньому і внутрішньому блоках. На першій стадії марганцевий каталізатор, розташований в касеті зовнішнього блоку, розкладає неприємні запахи, а також видаляє вихлопні гази, які присутні в атмосферному повітрі. Повітроочисний фільтр, розташований в місці з'єднання гнучкого рукава з внутрішнім блоком, зупиняє частинки пилу, що містяться в повітрі. Друга стадія очищення здійснюється за допомогою фотокаталітичного фільтру і джерела стримерного розряду.

Тандем фотокаталітичного фільтра та стримерного розряду ефективно видаляє неприємні запахи з приміщення - запах тютюну на 80% за 1 хвилину, інші - понад 90% за 10 хвилин. Кожен фільтр потрібно чистити двічі на рік. Про необхідність очищення сповіщають написи "Clean streamer" (очистити стример) або "Clean filter" (очистити фотокаталітичний фільтр), які з'являються на дисплеї пульта дистанційного керування в разі їх забруднення.

Рухливість повітря, створювана кондиціонером, забезпечує його постійну циркуляцію в приміщенні. У моделі FTXR-E кожна горизонтальна заслінка має свій незалежний привід, який дозволяє формувати строго направлений повітряний потік. Таким чином, завихрення і застійні зони повітря скорочується при збереженні рівномірного температурного фону. Так, різниця температур в приміщенні при нагріванні на відстані до 10 м від кондиціонера не перевищує 1 градус.


Кондиціонери від Daikin серії URUSARA 7 мають сім переваг:

1. Енергозбереження

Urusara 7 працює з трьохзонним датчиком "Intelligent Eye", який здатний визначати висоту стелі та підлоги, а також присутність людей в кімнаті. Це дозволяє цілеспрямовано орієнтувати повітряний потік і при необхідності регулювати вихідну потужність. Якщо в житловій зоні нікого немає, система автоматично перемикається в енергозберігаючий режим.

2. Холодоагент нового покоління

Нова серія кондиціонерів Daikin адаптована під новий холодоагент R32, який відрізняється неперевершеним рівнем енергоефективності в режимі охолодження, а також низьким коефіцієнтом глобального потепління.

3. Контроль вологості повітря

Легке зволоження повітря в зимову пору року дозволить уникнути простудних захворювань. М'яке осушення повітря влітку забезпечить високий рівень комфорту навіть в спекотну погоду. Крім цього, кондиціонери URUSARA дозволяють подавати в приміщення свіже повітря, одночасно з цим очищаючи його від пилу, пилку і частинок диму завдяки самим останнім розробкам в області очищення повітря.

4. Контроль повітряного потоку

У серії Urusara 7 використовуються унікальні передові технології управління повітряним потоком Daikin, які можуть запропонувати тільки фахівці по повітрю. Циркуляційний повітряний потік, охолоджуючи приміщення, направляє повітря до стелі, а вертикальний повітряний потік, який зігріває ноги, направляє повітря до підлоги. Завдяки використанню спеціально розроблених клапанів, більш сфокусований потік повітря забезпечує кращий розподіл температури по всій кімнаті.

5. Інноваційний дизайн

Дизайнери компанії при проектуванні кольору корпусу внутрішнього блоку вирішили змішати напівпрозорий білий з основним покриттям, щоб домогтися ефекту унікальної непрозорості, створюючи тонке враження, ніби пристрій був частиною інтер'єру завжди. Urusara 7 отримала високу оцінку за свій інноваційний дизайн.

6. Очищення повітря

Підвищена якість повітря в приміщенні досягається завдяки використанню технології Daikin Flash Streamer. Система Ururu Sarara очищає повітря, фільтруючи його від пилу, а потім фотокаталітичний фільтр знищує такі запахи, як сигаретний дим і запахи, які залишились після приготуванні їжі. На заключному етапі остаточна підготовка повітря здійснюється за допомогою Flash Streamer: він знищує будь-які можливі залишки формальдегіду, вірусів і цвілі.

7. Автоматичне очищення фільтра

Після виключення кондиціонера функція "Очищення фільтра" автоматично очистить пил і збере його в коробку. Це допомагає підтримувати продуктивність фільтра і ефективність використання енергії.

В нашому інтернет-магазині пропонуємо ознайомитись з модельним рядом даної серії від Daikin:

Високий рівень спліт-систем Urusara 7 підтверджується простотою управління, зручністю обслуговування і великою кількістю режимів і функцій, а також широкими функціональними можливостями, частина з яких запропонована вперше в світовій практиці кондиціонування. Саме ці унікальні властивості кондиціонера послужили приводом для нагородження корпорації DAIKIN щорічною премією Японської федерації промислового дизайну (JIDPO) "За краще сучасне технічне рішення" Good Design Award.