Очищувачі повітря на захисті здоров'я

Сьогодні в тренді не тільки правильне харчування, здоровий спосіб життя, але також і якість повітря, яким ми дихаємо. При цьому зростає важливість кліматичної техніки в будинку, яка здатна не тільки очищати повітря від пилу, але і від вірусів, алергенів, бактерій і мікробів.

Інженери компанії Daikin створили очищувачі повітря Daikin MC55W і Daikin MCK55W із складною багато ступеневою системою очищення, які, завдяки впровадженим технологіям, відрізняються якісними експлуатаційними характеристиками.

Принцип роботи очищувачів повітря Daikin MC55W і Daikin MCK55W

Вентилятор втягує повітря для проходження через фільтр попереднього очищення. На цьому етапі затримуються великі частки забруднень розміром більше 0,3 мікрон - наприклад, домашній пил, тополиний пух і шерсть домашніх тварин. Далі джерело стримерного заряду Streamer Discharge, в якому генеруються швидкі електрони, нейтралізує молекули формальдегіду та інші шкідливі хімічні речовини. У порівнянні із стандартним плазмовим розрядом, рівень розряду Daikin Streamer вище, що полегшує взаємодію кисню та азоту з електронами в повітрі. Це дозволяє високошвидкісним електронам генеруватися в більшому обсязі.

Вбудований електростатичний HEPA-фільтр затримує найдрібніші частинки пилу розміром менше 0.3 мікрон. Принцип дії електрофільтру полягає в тому, що пилоподібним частинкам передається заряд, після чого вони осідають на протилежно зарядженому електроді, звідки пил періодично слід видаляти. Термін служби електростатичного HEPA-фільтра розрахований на 10 років.

Сутність методу очищення повітря з використанням дезодоруючого фотокаталітичного фільтра полягає в розпаді і окисленні токсичних домішок на поверхні фотокаталізатора. Таким чином, фільтр перетворює шкідливі речовини в безпечні. Реакції протікають при кімнатній температурі, при цьому органічні домішки не накопичуються, а руйнуються до нешкідливих компонентів (вода і вуглекислий газ), Крім того, фотокаталітичне окислення однаково ефективне по відношенню до токсинів, вірусів та бактерій - результат однаковий. Більшість запахів викликаються органічними сполуками, які також повністю розкладаються очищувачем і тому зникають. Для забезпечення більшого ефекту видалення запаху Streamer розкладає складові запаху на речовини. Потім фільтр відновлює функцію захоплення частинок, завдяки чому процес дезодорування відбувається безперервно.

Процес іонізації здійснює спеціальний блок, який насичує повітря зарядженими частинками, що сприятливо впливають на організм людини. Таким чином, повітря проходить кілька етапів очищення, в процесі видаляється не тільки пил, але і віруси.

Очищувач повітря Daikin MCK55W має в своєму арсеналі функцію зволоження повітря, усуваючи тим самим негативний вплив сухого повітря. Для цього необхідно всього лише час від часу наповнювати бак 2.7 л, і він буде зволожувати кімнату, витрачаючи 300 мл води на годину. Ці корисні та інноваційні можливості обумовлені застосуванням спеціального малогабаритного бака для води в комплекті з водяним колесом.

Варто відзначити елегантний дизайн очищувачів повітря Daikin. Конструкція блоку нагадує вежу Slim Tower ( "Витончена вежа"). Витягнутий вгору корпус очищувача дозволяє встановлювати його у обмеженому просторі приміщення. Завдяки унікальній конструкції очищувача повітря Daikin, реалізовано потужне втягування повітря з трьох сторін. Розташувати очищувач можна впритул біля стіни, оскільки забір повітря через задню стінку не здійснюється.

Вибираючи очищувач повітря Daikin, слід звернути увагу на переваги, характерні для даного виду техніки, а саме:

 • Чисте повітря завдяки технології активного плазмового іонного і стримерного розряду
 • Високопродуктивний HEPA-фільтр для уловлювання дрібних частинок пилу
 • Потужне всмоктування та дуже тиха робота
 • Новий стильний і компактний дизайн
 • Зволоження сухого повітря (Daikin MCK55W).

Очищувач повітря від південно корейського бренду LG AS60GDPV0 ефективно поглинає забруднюючі речовини і розподіляє чисте повітря по всьому будинку, незалежно від місця установки. У верхній частині очищувача встановлений додатковий вентилятор, який обертається, тим самим допомагає очищеному повітрю рівномірно поширюватися по приміщенню. Цей підсилювач інтенсивності очищення повітря випускає очищене повітря через верхній фільтр. Напрямок повітря можна регулювати таким чином, щоб він доходив в кожен куточок приміщення.

Система очищення повітря здійснюється по колу в радіусі більш ніж на 7 м від повітряочищувача, причому починаючи близько від підлоги, де найбільше міститься бактерій, пилу і алергенів. Система фільтрації не тільки вловлює найдрібніші частинки пилу, але і практично моментально усуває неприємні запахи.

Очищувач повітря здійснює фільтрацію в 3 етапи.

 • 1. Фільтр небезпечних газів усуває неприємні запахи, які утворюються в повсякденному житті, наприклад, в туалеті, від диму сигарет і від їжі.
 • 2. Фільтр алергенів усуває з повітря надтонкий пил і частинки сигаретного диму.
 • 3. Найтонший протипиловий фільтр в основному усуває великі частки з повітря, включаючи шерсть домашніх тварин.

Також, крім системи фільтрів в даній моделі встановлений іонізатор Plasmaster Ionizer. завдяки якому створюються іони для очищення повітря в приміщенні від різних мікроорганізмів.

Прилад оснащений системою датчиків, які відстежують якість повітря, дрібний пил і запахи. Рівень забруднення відображається за допомогою кольорової індикації на панелі. Управляти очищувачем можна як за допомогою кнопок на сенсорній панелі, а також за допомогою дистанційного пульта. Технологія Smart ThinQ з функцією дистанційного керування дозволяє відстежувати інформацію про стан повітря в приміщенні і на вулиці з будь-якого куточка світу. Крім того, за допомогою смартфона можна налаштувати прилад заздалегідь, перед поверненням додому.

В серії LG PuriCare модель AS95GDPV0 має свої особливості. Він досить великий (висота - 1,07-1,31 м, в залежності від режиму роботи), складається з двох сегментів - верхнього і нижнього. В результаті - це два очищувача, з двома моторами і фільтрами, поставлені один на інший і з'єднані один з одним. Очищене повітря виходить з кожного сегмента окремо.

На верхній частині встановлено додатковий вентилятор (підсилювач) також як і в моделі LG AS60GDPV0. Підсилювач може бути рухливим в різних площинах (піднімається під певним кутом і повертається вліво-вправо), це залежить від активованих функцій. Саме з піднятим додатковим вентилятором висота очищувача досягає 1,31 м.

Обираючи очищувачі повітря від LG серії PuriCare, зверніть увагу на ключові особливості приладів:

 • 6 ступенів очищення повітря
 • Очищення повітря з усіх боків 360 °
 • Інтелектуальний світловий індикатор
 • Управління з Wi-Fi
 • Стильний дизайн

Кліматичний комплекс LG Signature LSA50A є частиною колекції техніки преміум-класу. Дана модель не тільки очищає, але і зволожує повітря. Система очищення Signature Black містить фільтр попереднього очищення, основний і дезодоруючий. Перший фільтр - це пластикова сітка, яка затримує великі частки пилу, шерсть, волосся. Далі в повітрі залишається дрібний пил і запахи (газоподібні забруднення).

Основний фільтр затримує частинки забруднень розміром від 1 мкм. Його робота будується на основі так званої технології холодної плазми. Спочатку частки забруднень набувають позитивний заряд під впливом потужного електричного поля. Далі повітря з наелектризованими частинками потрапляє в негативно заряджений фільтруючий сегмент. Забруднення притягуються до пластин фільтра, що дозволяє видаляти з повітря не менше 95 відсотків дрібнодисперсних забруднень.

Далі повітря потрапляє в дезодоруючий фільтр (на основі активованого вугілля), де звільняється від запахів і газоподібних забруднень.

В кліматичному комплексі LG SIGNATURE процес зволоження повітря здійснюється традиційним способом - вода в баку знезаражується ультрафіолетом і змочує фільтр, через який і проходить повітря. Далі повітря, просочившись певною кількістю вологи, чистим і зволоженим повертається назад в приміщення.

Зручним для користувача прибору є автоматичний режим, при якому спеціальні датчики в пристрої фіксують наявність частинок пилу (від 1 мкм) в повітрі, рівень вологості, ця інформація видається на дисплей. На основі даних про якість повітря, LG SIGNATURE оптимізує процес. Працює більш інтенсивно, якщо повітря брудне і сухе або менш інтенсивно, економлячи електроенергію, ресурс фільтрів і мінімізуючи шум.

Інноваційним рішенням, реалізованим в очищувачі повітря LG LSA50A є сигналізація про рівень забрудненості повітря за допомогою інтелектуальних світлових індикаторів. Завдяки 4-кольоровому світловому індикатору якість повітря в приміщенні можна оцінити на відстані. Датчик PM 1.0 виявляє навіть найдрібніші частинки пилу. Залежно від щільності пилу і рівня запаху індикатор змінює колір - зелений (хороший), жовтий (помірний), помаранчевий (нездоровий) або червоний (поганий).

Вибагливим користувачам можуть сподобатись унікальні технічні рішення, реалізовані в моделі LG LSA50A, а саме:

 • Інтелектуальні світлові індикатори. Завдяки 4-кольоровому світловому індикатору якість повітря в приміщенні можна оцінити на відстані. Датчик PM 1.0 виявляє навіть найдрібніші частинки пилу.
 • Система водного очищення. Висока швидкість циркуляції води в барабані, що досягає 18 л / год, дозволяє якісно очищати повітря.
 • Зручна конструкція. Бак для води легко знімається, що полегшує його чистку.
 • Технологія Smart ThinQ і дистанційне керування
 • Наочне очищення повітря. Процес руху і очищення води можна спостерігати крізь прозору панель.
 • Ультрафіолет і інтелектуальна функція осушення. Перед розпиленням вода в баку стерилізується під ультрафіолетовим світлом. Коли прилад не використовується для зволоження, фільтри осушуються, щоб запобігти появі бактерій.
 • Зручне наповнення водою. Бак можна легко наповнити, не витягуючи його з приладу.
 • На інверторний мотор кліматичного комплексу LG SIGNATURE надається гарантія терміном 10 років.

Мийки повітря - особливий вид кліматичної техніки, здатної не тільки очистити але і зволожити повітря в приміщенні. Відмінні риси мийок повітря - це надійність, ефективність, максимальна простота конструкції. Все що потрібно для роботи мийки повітря - своєчасний долив води в резервуар для підтримки комфортного рівня вологості.

Моделі мийок повітря від корейського бренду LG HW306LME0 (Blue) і LG HW306LGE0 (Green) виконані у футуристичному дизайні із сенсорною панеллю керування. Принцип роботи приладів полягає в розпиленні дрібних частинок води в приміщенні. За допомогою спеціального барабана повітря промивається через воду, а наявність фільтра попереднього очищення позбавляє від великих часток пилу. У резервуар можна залити до 4,5 літрів води, при цьому не обов'язково виймати контейнер. Вода заливається зверху.

Наявність п'яти режимів дозволяє вибрати найоптимальніший. На думку користувачів - режим автоматичної підтримки вологості є найбільш зручним. Вбудований гігрометр вимірює вологість в приміщенні, а далі розумний прилад вирішує скільки води необхідно для підтримки комфортного мікроклімату в вашому домі.

На сенсорній панелі можна встановити час включення / відключення приладу. Дана модель розрахована на роботу в приміщенні до 23 кв.м. З огляду на незначну вагу апарату, його можна по черзі встановлювати в спальні, дитячій кімнаті або вітальні.

Мийки повітря LG здатні нагадати вам смак свіжого літнього повітря після грози. Цьому сприяє спеціальний режим іонізації, який запускається на панелі управління.

Переваги мийок повітря LG HW306LME0 (Blue) і LG HW306LGE0 (Green):

 • Іонізатор стерилізує повітря від мікробів і вірусів, а також насичує його аніонами. З включеним іонізатором поліпшується сон.
 • Зволоження повітря всього приміщення.
 • Віруси і бактерії залишаються на дні бака для води. Завдяки спеціальному покриттю дисків, на їх поверхні залишається тільки вода, всі забруднювачі осідають на дні бака.
 • Низьке споживання енергії. Моделі мийок можуть працювати цілу добу, тому що споживання електроенергії в номінальному режимі складає всього 12 Вт.

Представлені моделі кліматичної техніки допоможуть створити мікроклімат в квартирі, що сприяє відмінному самопочуттю всіх членів сім'ї. До того ж це актуальне питання для тих, хто піклується про здоров'я і прагне створити сприятливі умови проживання в замкнутому просторі.