Огляд популярних моделей електричних сушарок для рук

Електричні сушарки для рук замінили паперові рушники в місцях загального користування вже кілька десятиріч потому. Зараз з'явилися принципово нові прилади - високошвидкісні сушарки.

Основні сфери застосування сушарок для рук - місця з високою проходимістю людей і підвищеними вимогами до санітарії і гігієни, наприклад, великі торгові центри, ресторани, аеропорти, медичні установи.

Сушарки для рук випускаються в різних модифікаціях, що відрізняються не тільки технічними показниками, але і зовнішнім виконанням і набором додаткових функцій. Це дозволяє вибрати електричну сушарку для рук, яка буде відповідати іміджу компанії.

Сушка рук здійснюється шляхом здування вологи повітряним потоком із сотень форсунок і збиранням вологи в спеціальний резервуар. Навіть при інтенсивній експлуатації приладу вологість в приміщенні не зростає. Перед потраплянням на руки повітря проходить через багатошаровий HEPA-фільтр тонкого очищення, а в деяких моделях і через зону ультрафіолетового випромінювання. В цьому випадку повністю виключається потрапляння на руки пилу та бактерій, забезпечуючи високий рівень гігієни. Крім того, ультрафіолетом опромінюється і фільтр, запобігаючи розмноженню цвілі і мікробів в самому апараті. Робоча поверхня приладу в більшості випадків має стійке антибактеріальне покриття. Інфрачервоні датчики автоматично включають сушарку при внесенні рук в робочу зону і вимикають її по завершенні сушіння, що дозволяє економно використовувати електроенергію і ресурс приладу. До того ж інфрачервона система набагато зручніша і надійніша.

Електросушарка Vama Tornado Protech SF від італійського бренда відмінно справляється з сушінням рук за 10-12 секунд завдяки високошвидкісному повітряному потоку одразу на дві сторони рук. Запуск сушарки здійснюється за допомогою активації інтелектуальної сенсорної інфрачервоної системи. Сушарка виконана в стильному сучасному дизайні, може бути встановлена в кафе, барах, ресторанах, громадських туалетах, готелях, торгових центрах.

Корпус сушарки Vama Ariel BF білого кольору з атласним ефектом виготовлений з металу. Модель облаштована подвійним термостатом - на двигуні і на нагрівальному елементі, що забезпечує тривалу експлуатацію приладу протягом багатьох років. Пристрій починає роботу лише коли користувач підносить руки до сушарки, таким чином забезпечується економна витрата електроенергії.

Завдяки компактній і дуже міцній конструкції сушарка для рук Mediclinics Machflow M-09ACS є енергозберігаючої і надійною, забезпечує значну економію енергії і надшвидку сушку рук. Модель облаштована регульованим двигуном, який дозволяє регулювати споживання енергії (від 420 до 1500 Вт), який забезпечує максимальну швидкість повітряного потоку 325 км/год. Сушарка має один з низьких рівнів шуму на ринку - всього 67 дБ в режимі ECO.

Сушарка для рук Mediclinics Speedflow Plus M-17A відрізняється дуже низьким споживанням електроенергії: від 0,6 до 2,8 Вт/год на цикл сушки і 0,4 Вт в режимі холостого ходу завдяки енергозберігаючому двигуну з регульованою швидкістю, а також запобіжнику при високій температурі. У свою чергу, двигун налаштований на плавний пуск, допомагає продовжити термін його служби і знижує рівень шуму при запуску.

Ще однією важливою особливістю для користувача є низький рівень шуму електросушарок Mediclinics. Модель Speedflow Плюс найтихіша завдяки акустичним демпфируючим елементам, які використовуються для кріплення сопла до опорної плити, а також в кронштейні. Крім того, внутрішня конструкція форсунки виконана таким чином, що зводить до мінімуму перепад тиску і завихрення повітря, знижуючи рівень шуму. Поліпшення геометрії виходу повітря також допомагає уникнути небажаних акустичних ефектів. Важливим фактором є розробка двигуна з вбудованим вентилятором, що зменшує вібрації, які передаються на його раму. Всі ці особливості роблять Mediclinics Speedflow Plus M-17A вдалим рішенням щоб придбати сушку для рук з одним з найнижчих рівнів шуму на ринку в категорії високошвидкісних сушарок.


Корпус сушарки Gatto Dual Jet виготовлений з ABS-пластика, має вологозахист, який допомагає запобігти потраплянню вологи з усіх чотирьох сторін. Прилад також оснащений захистом від перегріву і перепадів напруги. Проста в обслуговуванні модель сушарки має сучасний дизайн, який легко поєднається з будь-яким інтер'єром.

Безконтактний спосіб включення - кращий варіант для місць громадського користування. Крім того, такий прилад буде служити довше, оскільки виключається ймовірність поломки через невдалий дотик.

Шведський бренд Electrolux пропонує великий асортимент електричних сушарок для закладів масового відвідування. Сучасні моделі сушарок для рук мають елегантний дизайн. Стильні прилади можуть стати справжньою окрасою ванної кімнати будинку або санвузла в громадському місці. Надійність цієї техніки знаходиться на найвищому рівні. Електросушарки Electrolux EHDA/BV-1900 оснащені потужним мотором, який створює швидкість потоку до 105 м/с, завдяки чому час сушіння зведено до мінімуму - 10-15 сек. Всі рукосушки Electrolux антивандальні, їх корпус виготовлений з металу, а внутрішня частина - з особливо стійкого до механічних пошкоджень сплаву алюмінію і кремнію.

У моделі Electrolux EHDA/N-2500 реалізована функція управління повітряним потоком. Панель управління дозволяє встановити 2 рівня швидкості повітряного потоку, а також включити або вимкнути нагрівальний елемент. Прилад активується при наближенні рук на відстані до 11 см. Потік повітря виходить з пристрою під спеціальним кутом для більш ефективного просушування рук. Інноваційний дизайн Electrolux EHDA/N-2500 підкреслюють плавні форми конструкції і стильний металевий корпус, що забезпечує гармонійне поєднання сушарки з будь-яким інтер'єром приміщення. Повітрявипускний отвір рукосушки обладнано спеціальною захисною решіткою, яка витримує високі температури і перешкоджає потраплянню сторонніх предметів у пристрій.

До переваг сушарки Power Rapid PW702 можна віднести відсутність торкання руками для включення приладу, що гарантує повну гігієнічність. Крім того, високошвидкісне висушування рук економить електроенергію. Вбудований таймер, який відключає сушилку через 25 секунд, контролює час роботи пристрою. Дана модель має три варіанти виконання корпусу - Power Rapid PW702 Satin, Power Rapid PW702 White, Rapid PW702 Black.

Прилад Jofel JET AA17500 вводиться в дію за допомогою чутливого інфрачервоного датчика, який спрацьовує в той момент, коли користувач підносить руки до повітрявипускних отворів. Особлива форма отворів, а також спеціально розроблені потужні мотори DC дозволяють досягати вражаючої швидкості потоку повітря. Для зручності використання на верхній панелі розташований індикатор, який повідомляє про готовність приладу до роботи, сповіщає про включення і відображає поточний час сушіння. Сушарка виготовлена з високоміцного пластика, здатного зберегти первинний вигляд пристрою на довгі роки експлуатації.

Елегантний пристрій ZG 828NEW стане справжньою окрасою ванної кімнати будинку або санвузла в громадському місці. Міцна конструкція довгі роки буде радувати користувачів досконалою роботою. Потужний двигун сприяє швидкій та якісній сушці. Інфрачервоний датчик руху миттєво виявляє руки і автоматично включається. Коли користувач їх відводить, прилад відключається. За рахунок таких коротких інтервалів роботи сушарка споживає мінімум електроенергії. Користувач може обрати режим сушіння рук - теплим або холодним повітрям.

Переваги сушарки для рук очевидні: руки можна висушити за 10 секунд не обпалюючи і не пересушуючи їх завдяки невисокій температурі повітряного потоку.

При використанні пристрою періодично необхідно проводити його обслуговування, а саме - зливати воду з накопичувального резервуару, раз в тиждень чистити повітряний фільтр і промивати водозбірник, щоб запобігти появі неприємного запаху.

Електросушарки не вимагають спеціальних інструкцій з використання, з ними впорається навіть дитина.

В каталозі компанії представлено широкий асортимент електричних сушарок для рук. Всі запропоновані моделі відрізняються високим ресурсом експлуатації, виготовлені з урахуванням сучасних технологій та відповідають міжнародним стандартам якості.

Поява нових моделей сушарок, які забезпечують додатковий комфорт, відіграє все більшу роль в побутовій сфері життя людини. Своє особливе місце в їхньому ряду тепер займають і пристрої для гігієнічної сушки рук, які з атрибута елітних закладів поступово стають реаліями повсякденного життя.