Оновлена серія Nordic від Cooper&Hunter

Серія кондиціонерів Nordic від Cooper&Hunter пройшла ряд удосконалень і сьогодні є однією з провідних розробок в сфері кліматичного обладнання. Дана серія адаптована на тепло в країнах, де температура взимку досягає 25 градусів морозу. Функціональність приладу в сильні морози забезпечує інтелектуальне розморожування, підігрів піддону і компресора зовнішнього блоку. Інтелектуальна система захисту від обмерзання працює, зчитуючи дані з датчиків температури фреону в зовнішньому блоці. Система включається при обмерзанні зовнішнього блоку і вимикається, коли обмерзання зникає. Таким чином, відпадає необхідність в циклах розморожування, підвищується енергоефективність і продуктивність компресора.

Цікава особливість технології Step-less Fan Control полягає в плавному регулюванні вентилятора внутрішнього блоку, не покрокове, а поступове зменшення або збільшення від одного до 100 відсотків. Це дозволило знизити рівень шуму приладу до 18 дБ.

Управління приладу здійснюється за допомогою вбудованого мікропроцесора за технологією I-Action. Мікропроцесор оптимізує роботу компресора, забезпечуючи повільну безшумну роботу, максимально низьку частоту обертання двигуна. Таким чином, крім комфортного тепла, ви отримуєте економію електроенергії до 40 відсотків.

Ширококутові жалюзі розподіляють теплий повітряний потік таким чином, що швидко прогрівається все приміщення. За допомогою встановленого Wi-Fi модуля можна прогріти приміщення до того, як ви ввійдете в квартиру.

Варто відзначити режим комфортного сну SLEEP, при якому тепловий насос буде працювати за спеціальною програмою - в автоматичному режимі протягом 8 годин підтримуючи оптимальну температуру для сну.

Інженери компанії Cooper&Hunter при створенні даної серії теплових насосів реалізували інверторну технологію на базі роторного компресора постійного струму. Ця технологія дозволяє працювати компресору безупинно і без вібрації на наднизькій частоті 15 Гц, при цьому кондиціонер споживає в режимі очікування всього 1 Вт.

А також він здатний працювати як кондиціонер влітку, охолоджуючи вас, коли температура на вулиці сягає 52 градуси та зігріваючи вас при найсильнішому морозі 28 градусів.

Серія Nordic Premium в каталозі компанії представлена двома лінійками моделей в білому та сріблястому кольорі. Кондиціонери розраховані на площу обігріву в діапазоні від 9 до 24 кв.м.

Кондиціонер з лаконічним дизайном внутрішнього блоку білого кольору, який доповнений інтегрованим LED-дисплеєм, представлений моделями:


Компактна спліт-система високого рівня надійності, екологічності та безпеки, з естетичною сріблястою внутрішньою панеллю представлена моделями:


Серія Nordic Evo відноситься до лінійки продуктів "Professional Line", розробленої для професійних інсталяцій. Ви можете вибрати один з чотирьох режимів роботи: охолодження, обігрів, осушення або вентиляцію. Система старту компресора, без високих пускових струмів (нижче 5А), запобігає зайвій витраті енергії, зносу і несправностей обладнання. Якщо в пристрої буде виявлена несправність або будь-яке порушення, самодіагностика виведе код помилки на дисплей пульта, що істотно полегшить вирішення тієї чи іншої проблеми.

Серія Nordic Evo (Inverter) приваблює якістю матеріалу корпусу, його дизайном і унікальним функціоналом. Внутрішній блок кондиціонерів Cooper&Hunter серії Nordic Evo виконаний в білому кольорі, який здатний гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр як вдома, так і в офісі.

Технологія GENERATON V дозволяє досягти інверторному двигуну максимального коефіцієнта корисної дії, тобто працює ефективніше, споживаючи менше енергіі і виробляючи при цьому мінімум шуму. При максимальному навантаженні кондиціонер серії Nordic Evo видає 19 дБ, що можна порівняти з шелестом листя.

Комфортну температуру можна налаштувати з точністю до 0,5 градуса. При цьому кондиціонери даної серії обладнані Турбо-режимом, який дозволяє миттєво охолодити або обігріти приміщення. Крім цього, кондиціонер здатний працювати в режимі осушення з продуктивністю до 800 мл на годину.

Вибираючи кондиціонер серії Nordic Evo вас не буде турбувати проблема появи грибка або цвілі, оскільки після виключення кондиціонера вентилятор внутрішнього блоку продовжує свою роботу поки не видалить всю вологу з теплообмінника.

Серія Nordic Evo в каталозі компанії представлена моделями:


Кондиціонер C&H серії Nordic - це сучасний тепловий насос, який стане найкращим рішенням для приміщень, в яких є складнощі з обігрівом.