Весь текст на нашому сайті recond.ua: опис товарів, статті, огляди обладнання, новини та інші матеріали, оригінальні та захищені Законом України «Про авторське право та суміжні права» від 23.12.1993 № 3792-XII (Редакція станом на 05.12. 2012).

Ви, як користувач нашого ресурсу, можете використовувати наші текстові матеріали лише з некомерційною метою. Якщо ви копіюєте, зберігаєте, розповсюджуєте текстовий зміст нашого сайту, то обов'язково вказуйте знак копірайтингу © та активне гіперпосилання на веб-сторінку recond.ua як першоджерела інформації. Така процедура обов'язково стосується інших інтернет-ресурсів та соціальних мереж. Якщо ви хочете використовувати тексти з будь-якою іншою метою, то можете звернутися письмово до адміністрації сайту. Кожен запит розглядатиметься в індивідуальному порядку.

Заборонено публікувати будь-яку інформацію сайту recond.ua на інших веб-сторінках без видимого всім користувачам гіперпосилання на наш сайт. Використання матеріалів сайту без зазначення джерела розглядається як порушення авторського права (плагіат тощо).