Рекуператори MARLEY для комфортного мікроклімату в оселі

Припливно-витяжні вентиляційні установки здатні вирішити два найважливіших завдання: наповнювати свіжим повітрям приміщення і при цьому істотно знизити витрати на опалення. Економічно привабливим виглядає встановлення рекуператора Marley приватним домовласникам з автономним опаленням. При цьому цінне тепло не вилітає в кватирку під час провітрювання. В багатоквартирних будинках гостріше стоїть питання з вентиляцією і свіжим повітрям, які теж можна вирішити за допомогою рекуператора.

Рекуператор Marley MEnV-180 - особлива припливно-витяжна установка, яка виводить з приміщення відпрацьоване повітря і одночасно наповнює його свіжим, з вулиці. Всередині пристрою є теплообмінник, який акумулює кімнатне тепло і потім віддає його повітрю, що надходить зовні, підігріваючи його. Для запобігання обмерзання теплообмінника в зимовий період, моделі рекуператорів Марлі облаштовані інноваційним тепловим акумулятором і вентилятором підвищеної потужності. Слід зазначити, що в повітряному каналі рекуператора відбувається постійний рух повітря, що запобігає утворенню конденсату. Рекуператор відводить повітря з приміщення, який швидко перемішується з вуличним, не залишаючи слідів на фасаді.

Компактний рекуператор Marley MEnV-180 легко монтується в стіну і не вимагає додаткового догляду і обслуговування. Він виглядає як циліндр діаметром 15 см. Ніяких коробів і додаткових повітропроводів не потрібно, а сам прилад практично непомітний і зовсім не псує інтер'єр. Marley можна встановлювати в стіну товщиною від 31 см, тобто він підходить для більшості сучасних панельних будинків.

Рекуператор Marley - найтихіший рекуператор на кліматичному ринку країни. Шум, який він виробляє під час роботи не голосніше шепоту завдяки EC-вентилятору новітнього типу, який оснащений безщітковим двигуном. Такі двигуни найтихіші і відрізняються довговічністю. Більш того, вентилятор знаходиться на зовнішній стороні стіни і не має жорсткого контакту з корпусом пристрою.

Коефіцієнт корисної дії у цієї моделі рекуператора досить високий - 80%. Наприклад, якщо в кімнаті температура 23 градуси, а на вулиці мінус 15 градусів, то в процесі теплообміну в квартиру надійде повітря з температурою +12 градусів.

Влітку ситуація зворотна: якщо на вулиці +30, а в кімнаті +20, то температура припливного повітря за рахунок рекуперації складе + 22 градуси, що сприятливо позначиться на роботі кондиціонера, значно скоротивши на нього навантаження, при цьому буде забезпечено постійний приплив свіжого повітря. Такий розрахунок допоможе вибрати припливно-витяжну установку спираючись на власні потреби.

Рекуператор позбавляє від проблем щодо утворення грибка і цвілі на стінах і стелях. Фільтр класу G3 або G4 (вугільний) очищає вуличне повітря від пилу, квіткового пилку і запахів.

З вентиляцією будинку площею 100 кв.м легко впораються два пристрої Marley, а для невеликої квартири цілком достатньо одного рекуператора.

Рекуператор Marley MEnV-180 є пристроєм примусової припливно-витяжної вентиляції, що забезпечує комфортний повітрообмін. Прилад необхідно підключити до мережі 220В, при цьому, споживання електроенергії не буде перевищувати 7 Вт.

Рекуператор повітря Marley MEnV-180 підійде всім, хто зазнає труднощів з провітрюванням приміщення і хоче позбутися вуличного пилу і шуму.

Система Marley Duo здатна оптимально використовувати потужність кухонних витяжок. Вона виводить кухонні дими і запахи через витяжний вентиляційний канал на вулицю. Одночасно система сприяє подачі свіжого повітря при закритих вікнах і дверях.

Рекуператор Marley Duo легко встановлюється. Для цього потрібно створити в стіні один отвір, який перекривається зовнішньою решіткою. У товщі стіни монтується установка Marley Duo, до якої приєднуються вентиляційні канали: припливний і витяжний. В установці є спеціальні клапани, які реагують на повітряний потік. Як тільки вмикається кухонна витяжка, відкривається клапан на витяжному каналі, відповідно в кухні створюється розрядження, і відкривається клапан на приточном каналі. Якщо розрядження мінімальне в стані прочиненого вікна в кухні або прилеглому приміщенні - припливний клапан не відкривається.

Рекомендована висота монтажу рекуператора Marley становить 30 см від стелі, тобто у верхній частині приміщення. При цьому необхідно зауважити, що ефективність рекуперації в холодну пору року буде високою через те, що в процесі теплообміну братиме участь найгарячіше повітря приміщення.

Система DUO не вимагає підключення до електромережі, функція підігріву повітря не передбачена, також обмеження по температурним режимам експлуатації відсутні. Підігрівання припливного повітря здійснюється за рахунок змішування з повітрям кімнатної температури.

Рекуператори повітря Marley не вимагають до себе постійної уваги - потрібно увімкнути прилад і тільки через пів року індикатор нагадає про необхідність промити керамічний блок водою і почистити (пропилососити) фільтр. Використання систем Marley додасть вам радість і задоволення від комфорту в оселі.