Електрокаміни Royal Flame Fire - теплий акцент у вашій оселі

Актуальною тенденцією в сучасному інтер'єрі все частіше стає використання інноваційних технологій, яка властива стилю Hi-Tech. Тож не випадково використання електрокамінів Royal Flame Fire стає дуже популярним. Сучасні моделі електрокамінів легко монтуються, їх просто перенести з одного місця на інше, рівномірно розподіляють тепло по всій кімнаті.


Щоб насолодитися реалістичним ефектом полум'я вам не треба докладати зусиль. На відміну від класичних камінів, електрокаміни Royal Flame Fire достатньо підключити до електромережі. Вони не тільки прикрасять ваше житло, ще й зігріють. Візуалізація ефекту вогню досягається завдяки технології 2D LED. Тобто застосовується світлодіодне підсвічування на LED-дисплеї, функції якого виконує панорамне скло. Трошки вашої уяви - і ви вже насолоджуєтесь затишним вогнищем у вашій оселі. Конструкція камінів, виконаних в технології 2D LED відрізняється легкістю як дизайну, так і монтажу. Тому їх найчастіше розташовують на стінах.


Електрокаміни мають 2 режими обігріву, які можна налаштувати в межах потужності 750 Вт або 1500 Вт. Тепле повітря розподіляється по кімнаті за допомогою тепловентилятора. Для зручності моделі облаштовані таймером самостійного вимкнення. Управління каміном здійснюється кнопками на нижній панелі або пультом.Таким чином можна обрати комфортну температуру в діапазоні 22-37 градусів, налаштувати колір полум'я і окремо колір підсвітки.


Електрокамін відповідає найвибагливішим правилам безпеки. При досягненні небезпечно високої температури, камін вимкнеться самостійно. Разом з каміном ви отримаєте комплект із 3 видів декоративних акрилових кристалів, набір роздільних дров і можливість використовувати електрокамін без включення режиму на обігрів.

Нова серія Royal Flame Fire представлена двома моделями BI 60 та BI 50.

Модель Royal Flame Fire BI 60 (1580 мм) відрізняється від Royal Flame Fire BI 50 (1327 мм) більшою довжиною.


Ніщо так не прикрасить інтер'єр сучасної квартири як електрокамін Royal Flame Fire, виконаний в стилі Hi-Tech. Він надасть теплого акценту вашій оселі.