Теплові завіси від Olefini та Neoclima: область застосування та конструктивні особливості

Теплові завіси призначені для створення непомітного бар'єру з потужного повітряного потоку, що запобігає в зимовий період надходженню холодного повітря в приміщення через дверні отвори. Теплові завіси ефективні для збереження тепла, а в літній період утримують комфортну прохолоду в приміщенні.

Теплова завіса за принципом роботи нагадує тепловий вентилятор, в якому потоки повітря проходять через нагрівальні елементи. Але головна їхня відмінність - це вузьконаправлений рух таких потоків уздовж площини отворів, в яких вона встановлена. Холодне повітря відсікається на шляху до приміщення, в якому часто відкриваються двері.

Залежно від ширини і висоти вхідних дверей або в'їзних воріт встановлюються горизонтальні або вертикальні теплові завіси. Причому горизонтальні завіси можуть бути змонтовані не тільки над отвором з видувом повітря вниз, але і під ним з видувом повітря вгору. Остання схема особливо актуальна для в'їзних воріт для запобігання попадання холодного повітря в приміщення знизу під автомобілем.

Область застосування теплових завіс досить велика - починаючи від невеликих магазинів і закінчуючи промисловими об'єктами.

Серед виробників теплових завіс слід виокремити ТМ Olefini та Neoclima, продукція яких відрізняється сміливими технологічними рішеннями.

Теплові завіси Olefini KEH з підігрівом універсальні. Влітку вони служать в якості захисту від проникнення тополиного пуху, пилу, комах і теплого повітря в приміщення. Компанія Olefini широко використовує промисловий пластик, який розрахований на експлуатацію при температурі 110 градусів. Теплова завіса Olefini KEH-43 встановлюється в дверний отвір шириною 1м і висотою до 2,5 м. За способом монтажу дана модель відноситься до найпопулярніших - з горизонтальною установкою, тобто монтується над отвором і забезпечує повітряний потік зверху вниз. Якщо отвір досить широкий допускається установка декількох завіс.

Управління повітряною завісою Olefini KEH-44 з горизонтальною установкою здійснюється за допомогою поворотного перемикача, розташованого на панелі управління або з дистанційного пульта управління. Повітряні завіси Olefini KEH-44 оснащені електричним нагрівальним елементом, який можна регулювати в чотирьох різних рівнях потужності: без нагрівання, 33% тепла, 66% тепла або 100% повної потужності. Режим FAN SPEED дозволяє управляти швидкістю вентилятора.

Моделі з маркуванням IR в комплектації мають інфрачервоний дистанційний пульт управління. Користувач може задавати параметри одним натисканням кнопки. Повітряна завіса забезпечує індикацію ІК пульта в робочому стані за допомогою яскравих світлодіодів і звукових сигналів.

У повітряних завісах Olefini серії INTELLECT X реалізований новий принцип управління, що дозволяє розширити функціональні можливості відповідно до вимог користувача і раціонально витрачати електроенергію. Простота зміни режиму і наявність бездротового пульта робить управління комфортним. Корпус моделей серії INTELLECT X виготовлено із нержавіючої сталі. Ефективність теплової завіси Olefini Mini 800S Intellect підвищена за рахунок нахилу спрямованого потоку повітря. Для цього струмінь повітря спрямовується не вертикально вниз, а під невеликим кутом в бік вулиці. Це дозволяє ефективно розділити зони з різною температурою. Крім того, при відповідному налаштуванні теплової завіси стає можливим виключити "обігрів вулиці", тобто вихід частини теплого потоку повітря назовні.

На ринку теплових завіс ТМ Neoclima представлена двома популярними серіями обладнання: Intellect і Standart.

Встановлена в отворах приміщень, повітряна завіса Neoclima розділяє внутрішній і зовнішній простір, виконуючи функцію закритих дверей. При цьому двері залишаються відкритими, допускаючи вільний вхід до приміщення та візуальне спілкування. Створюючи однорідний потік повітря, повітряна завіса захищає приміщення від теплових втрат, ізолює його від погодних змін, які відбуваються у зовнішньому середовищі, що створює комфортний мікроклімат і одночасно зменшує економічні витрати на роботу теплового обладнання або кондиціонерів від 60 до 90%. Слід зауважити, що обігрів у теплових завісах Neoclima є додатковою функцією.

Повітряні завіси Neoclima INTELLECT E18 EP з діаметром вентилятора 100 мм (висота установки - до 2,3 м, шириною - від 1 до 2 м) мають 4 ступені потужності (в %): 0-33-66-100. Моделі серії Intellect можуть монтуватися як горизонтально, так і вертикально. Стандартний комплект містить провідний настінний пульт, пиловловлюючі фільтри, автоматику для підключення датчика кінцевого вимикача) і термостат. Устаткування може додатково комплектуватися пультом дистанційного керування та датчиками відкривання дверей.

Теплова завіса Neoclima INTELLECT E15 EP стане ідеальним рішенням для встановлення над малими отворами, такими як робочі вікна кіосків, кас і інших приміщень, де потрібен вузький потік теплого повітря. Також, слід звернути увагу на зовнішній вигляд агрегату і якість комплектуючих матеріалів, які відповідають найвищим стандартам.

Компактна, з міцним пластиковим корпусом, повітряна завіса NeoClima Standard E43IR встановлюється над стандартними дверними отворами шириною 1,6 м. Разом з тепловою завісою, в комплекті поставляється пульт дистанційного управління, який керує потужністю нагріву і режимами роботи.

Модель NeoClima Standard E44IR обладнана вбудованим термостатом для захисту механізму від перегріву. Кожен раз вимикаючи завісу при включених теплових елементах, кнопкою OFF або кінцевим вимикачем, вона працює в режимі самоохолодження (dH).

Режим самоохолодження триває близько 90 секунд, зображення на екрані протягом цього часу - dH. Для більшої безпеки і захисту від перегріву завіса забезпечена додатковим датчиком. Якщо температура всередині апарату перевищить 65 градусів, завіса виходить в режим самоохолодження.

Завдяки вбудованій автоматиці завісу NeoClima Standard E 46 IR можна підключати до датчика дверей, при цьому під час закривання дверей завіса переходить в режим "тепловентилятор" зі збільшенням температури повітря до 60 градусів (за рахунок зниження витрати повітря і, як наслідок, рівня шуму більш ніж в 2 рази). Відбувається додатковий ефективний і швидкий нагрів приміщення. Якщо обігрів не потрібний, завіса може відключитися під час закривання дверей, при цьому знижується споживання електроенергії.

Теплові завіси від Olefini та Neoclima поєднують в собі чудові технічні характеристики, практичність і ефектний зовнішній вигляд. Завдяки застосуванню інноваційних технологій при виробництві лінійок повітряних завіс досягнуті високі показники продуктивності та низький рівень шуму. Сучасні конструктивні рішення забезпечують простоту і зручність монтажу.