Мийка повітря Venta LW62 - новинка на ринку кліматичної техніки


Мийка повітря Venta LW62 - нова модель, яку нещодавно випустила німецька компанія Venta. На сьогодні - це найефективніший гібрид зволожувача та очищувача повітря побутового рівня на ринку кліматичної техніки. Venta LW62 створює комфортний мікроклімат в приміщенні, який дуже добре впливає на здоров'я людини.

Інженери компанії поєднали досвід очищення повітря в приміщенні з новітніми технологіями. Принцип традиційного випаровування досяг нового рівня. Завдяки використанню в даній моделі гігієнічного диску, Venta LW62 не потребує вашої уваги та технічного обслуговування. В процесі іонного обміну гранули срібла пом'якшують воду, перетворюючи вапняний наліт в нешкідливі солі. Дана модель розрахована на підключення до водопроводу, завдяки чому здійснюється автоматичний долив води.


Venta LW62 також забезпечує ефективне очищення повітря. Проходячи через пластинчастий барабан, частинки пилу, шерсть тварин і пилок рослин налипають на диски барабана, після чого змиваються водою і залишаються в піддоні. Очищене і зволожене повітря надходить назад в кімнату через решітки на передній і верхній частинах корпусу. 

Мийка повітря Venta LW62 облаштована сенсорним дисплеєм, на якому відображаються такі параметри: стан повітря (вологість і температура), бажаний рівень вологості, а також доступні функції налаштування.

Індикатор "Зона комфорту" слідкує за ідеальним співвідношенням температури та рівнем вологості в приміщенні.

За допомогою функції "Нічний режим" перемикається режим роботи на Слабкий і приглушується підсвічування дисплею. При необхідності потужність вентилятора може бути відрегульована вручну.

Функція "Таймер" допоможе вибрати час, коли приладу необхідно виключитися.

До того ж в комплекті з мийкою ви отримаєте зручний пульт дистанційного управління, за допомогою якого можна налаштовувати режими роботи. Але керувати мийкою повітря можна також через WiFi. Для цього необхідно встановити на гаджет додаток Venta, який дозволяє слідкувати з будь-якого місця за рівнем вологості в приміщенні, де встановлено Venta LW62, включати/виключати таймер, керувати швидкістю роботи вентилятора. 

Незважаючи на велику площу обслуговування, яка досягає 250 кв. м., прилад має дуже компактні розміри. Встановлювати Venta LW62 слід на підлогу, тому що велика концентрація пилу спостерігається саме знизу. Додаткова опція передбачає використання арома-капсули, таким чином ви можете провести сеанс ароматерапії, який буде актуальним в сезон вірусних захворювань.

Додатково для дезинфекції повітря в приміщенні і пом'якшення води пропонується використовувати Гігієнічну добавку Venta, яка дозволяє проводити повну зміну води 1 раз в 14 днів. До складу гігієнічної добавки Venta входять сполуки, що не розчиняють вапно, а перетворюють його на кристалічну структуру. В такому стані важкий осад не буде з'являтися на внутрішній частині приладу. Гігієнічна добавка Venta також значно покращує біологічну очистку води. 

Накопичений у воді приладу бруд, домашній пил, пилок рослин, шерсть тварин, текстильні волокна не розкладаються і не призводять до "цвітіння" води, а шкідливі гази і формальдегіди при цьому не утворюються. Відпрацьовані компоненти добавки не завдають шкоди навколишньому середовищу, тому воду з приладу можна без побоювання зливати в каналізацію.

Особливості Venta LW62

  • Безпечний для здоров'я дорослих і дітей 
  • Безшумна робота дозволяє використовувати в дитячій кімнаті цілодобово 
  • Незначна витрата електроенергії 
  • Використання Гігієнічної добавки Venta 
  • Інтерактивний сенсорний дисплей 
  • Наявність контейнеру для арома-капсули

Цей сучасний та багатофункціональний прилад вже став популярним серед споживачів. Очищувач та зволожувач повітря Venta LW62 дозволяє створювати найкращі умови не тільки для людей, а й для кімнатних рослин. Маленькі дози озону, що утворюється в процесі іонізації, повертають свіжість і знищують хвороботворні бактерії, розкладають токсичні хімічні сполуки і навіть тютюновий дим. Використання мийки повітря створює атмосферу свіжості в оселі, як після дощу.