Визнання Daikin на Good Design Award 2019

Компанія DAIKIN бере участь у всіх найбільш відомих виставках, ретельно підбираючи експонати, які відображають основні напрямки діяльності корпорації. У 2019 Daikin отримав нагороду від Good Design Award за п'ять продуктів. Good Design Award - преміальна програма, спрямована на підвищення обізнаності про сучасний технологічний дизайн, в рамках якої нагороджуються як продукти, так і лідери галузі в області дизайну і виробництва. Премій удостоюються виробники, які впроваджують інновації, тим самим висуваючи нові вимоги до конкурентоспроможної продукції на світовому ринку.

Розробка все нових інноваційних продуктів для компанії Daikin - спосіб постійно відповідати мінливим потребам і запитам покупців і при цьому випереджати конкурентів, пропонуючи унікальні дизайнерські рішення. Як фахівець по повітрю, Daikin продовжує розширювати спектр нових можливостей та відчуттів через повітря. Життєво важливими параметрами для здоров'я людини є температура, вологість, свіжість, чистота і рухливість навколишнього повітря. Сукупністю їх кількісних показників характеризують комфортність мікроклімату приміщення, яка відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

Багатофункціональний очищувач повітря Daikin MCZ70W-T, представлений на конкурсі, виконує різні операції: від зволоження та осушення до збору пилу і дезодорації. Він створений для того, щоб піклуватися про людей, непомітно подаючи очищене повітря та створюючи здорову атмосферу вдома. Чисте повітря створює відчуття високого рівня комфорту. Більше того, усуваючи шкідливі домішки та неприємні запахи, повітроочисник може також відігравати важливу роль для людей, які страждають на астму та алергію.

Ретельно продумана та втілена технологія управління зволоженням допомагає також підтримувати допустимий рівень вологості при зберіганні делікатних музичних інструментів. Це є прикладом того, що інженери та дизайнери компанії Daikin прагнуть вийти за рамки простої функціональності в підтримку людського життя шляхом створення оптимального повітряного середовища. Стриманий дизайн нової моделі очищувача повітря дозволяє вписатися в житловий простір людини, не порушуючи вже створеної гармонії.

На виставці технологій Good Design Award Daikin показала прототип принципово нового обладнання - вуличний кондиціонер SPP71AV, який призначений для відкритих просторів. Схожий на вежу, пристрій здатний охолоджувати повітря в радіусі трьох метрів і дозволяє ефективно впоратися зі спекою, наприклад, на терасі кафе або в будь-якому громадському місці для відпочинку. По суті - це тепловий насос, який відводить тепло вгору і подає охолоджене повітря в чотири сторони від пристрою. Працює тільки один блок, тобто трубопроводи не потрібні. Саме цим нове обладнання вигідно відрізняється від генераторів туману, які зазвичай використовуються для таких цілей.

За висновками журі конкурсу, цей продукт буде корисний для досягнення свіжого чистого повітряного потоку і безпеки в місцях великого скупчення людей. Він також може бути встановлений як на постійній, так і на тимчасовій основі на відкритому місці, де можуть проводитись музичні фестивалі або інші масові заходи на відкритих майданчиках. Виробник вуличного кондиціонеру сподівається, що їхній продукт стане незамінним приладом для створення комфорту під час сильної спеки в громадських місцях.

Фахівці Daikin презентували нову модель внутрішнього блоку стельового кондиціонера SSRHU40BCT. Новий інверторний підстельовий блок підходить для приміщень середнього та великого розміру без підвісної стелі, в яких потрібний рівномірний круговий розподіл повітря: для торгівельних і виставкових залів, аудиторій, кінотеатрів.

Система управління повітряним потоком Stylish Flow дозволяє направляти прохолодне повітря вгору, щоб воно не потрапляло на людей, які знаходяться в приміщенні. Вхідний отвір в задній частині внутрішнього блоку дозволяє забезпечити рівномірний температурний фон в приміщенні.

Чорний колір корпусу і мінімалістичний дизайн вписуються в будь-який інтер'єр: класичний, сучасний, вінтажний, а також в стилістику хай-тек, яка зараз так популярна в оформленні магазинів. Непомітність блоків забезпечують також невелика висота (210 мм) і текстура бічних поверхонь, що нагадує ламіновану дошку.

Чисте повітря людині потрібно завжди і всюди, незалежно від того знаходиться вона вдома, на робочому місці або за кермом автомобіля. Будь-який водій підтвердить, що після тривалого переїзду або стояння "в пробці" стан повітря в салоні некомфортний.

Автомобільний очищувач повітря MCV03ACD2-K від Daikin - справжній прорив в області технічного прогресу, тому що дозволяє дихати вільно і легко, навіть перебуваючи за кермом. Унікальна конструкція повітрозабірника на 360 градусів забезпечує свіже повітря в кожному куточку автомобіля. Автомобільний очищувач повітря від японської компанії наділений багатьма функціями, серед яких - знезараження повітря від вірусів, бактерій і мікробів, позбавлення від пилу і пилку. Слід підкреслити низьке споживання електроенергії. Це обумовлено конструктивними особливостями, які полягають у відсутності рухомих частин. До того ж пристрій зовсім безшумний. Це дуже важлива перевага, оскільки водія не повинно нічого відволікати, а фоновий шум може сприяти розвитку головного болю і втоми.

У 2019 році інженери компанії представили на розсуд журі конкурсу нову модель гібридного теплового насоса з популярної лінійки кліматичного обладнання. Daikin Altherma - тепловий насос повітря-вода, що застосовується як для опалення, охолодження, так і для підігріву води. Системи Daikin Altherma серед споживачів відомі як найкраще енергозберігаюче обладнання за останні 10 років. Дана система є екологічною і енергоефективною альтернативою опалення на традиційному паливі. За словами дизайнерів, які брали безпосередню участь у створенні нової моделі Daikin Altherma, найбільшою проблемою був дизайн решітки, який також є привабливим елементом. Деякі учасники проекту сумнівалися, чи зможуть інженери досягти такого розміру решітки, який ніколи раніше не створювався в компанії. Дизайнери разом з інженерами виготовили багато прототипів перш ніж досягти бажаного результату. Речі, які ніколи не були зроблені раніше, варто робити.

Представлені на конкурс кліматичні пристрої Daikin - інноваційні зразки промислового дизайну як для будинку, так і для комерційних приміщень. Всі вони економлять місце і прагнуть до найвищих показників енергоефективності за рахунок конструктивних рішень і запатентованих технологій.