Wi-Fi до напівпромислових кондиціонерів Neoclima

Смарт модуль Neoclima - це опція, що дозволяє керувати напівпромисловими кондиціонерами Neoclima дистанційно з мобільного телефону за допомогою Wi-Fi мережі вдома або з будь-якої точки світу, де є доступ до Інтернету.

Існує ряд випадків, коли інтернет-управління кондиціонерами "життєво необхідно", а саме:

  • для промислових спліт-систем, коли контроль через інтернет вирішує всі питання регулювання мікроклімату на всіх стадіях виробництва (наприклад, в харчовій галузі);
  • для офісних і торгово-розважальних центрів, де онлайн програмування створює комфортні умови для працівників та покупців, економлячи при цьому людські та електричні ресурси;
  • за допомогою додатка ви можете налаштовувати температуру заздалегідь і тоді ваша квартира зустріне вас приємною прохолодою влітку або теплом в міжсезоння;
  • в заміських будинках, коли в міжсезоння або зимову пору року необхідно підготуватися заздалегідь до приходу господарів.

Скористатися всіма перевагами управління кондиціонером зі смартфона або планшета можна за допомогою Smart port LCAC 01 та модуля Neoclima WF-1.

Smart port LCAC 01 разом з модулем Neoclima WF-1 поєднують функції дротового пульту керування, пульту дистанційного керування та інфрачервоного пульту.

Smart port LCAC 01 працює зі всіма моделями напівпромислової серії Neoclima за винятком моделей on-off підлогово-стельовогу типу.

Щоб керувати напівпромисловим кондиціонером Neoclima за допомогою Smart port LCAC 01 потрібно здійснити декілька кроків.

Корпус Smart port LCAC 01 закріпити на стіні недалеко від внутрішнього блоку кондиціонера, з'єднати материнську плату внутрішнього блоку і смарт-порт 4-жильним екранованим дротом.

Усередину Smart port LCAC 01 встановити модуль Neoclima WF-1 в USB-вихід. Перевірити правильність підключення за вказаною схемою.

Встановивши спеціальний додаток на смартфон на базі iOS або Android ви зможете включити / вимкнути кондиціонер, вибрати режим роботи, температуру, швидкість потоку повітря, положення жалюзі і інше.

<

Налаштувавши мобільний додаток, користувачу будуть доступні наступні функції:

Таймер увімкнення/вимкнення. Користувач може запрограмувати увімкнення та вимкнення кондиціонеру впродовж тижня індивідуально на кожен день, або за регулярним графіком.

Підтримка температури +8 градусів. Користувач може увімкнути функцію роботи кондиціонера при температурі нижче 8°С за один дотик. Коли Вас немає вдома, ця функція дозволяє захистити Ваші меблі та кімнатні рослини від псування.

Функція "СОН". Користувач може увімкнути функцію "СОН" та налаштувати комфортну температуру для сну.

Функція "ПЕРЕВІРКА". За допомогою цієї функції користувач може перевірити статус роботи кондиціонера. По закінченні перевірки дисплей відображає детальну інформацію, статуси задовільної роботи або відхилення в роботі кондиціонера.